Doorzoek het forum

Trefwoord

Welkom bij Joomla!NL

Om alle mogelijkheden van dit forum te kunnen gebruiken, moet je je eerst registreren.

× Vermeld in iedere vraag duidelijk:
  1. De versie van Joomla! 3.X die je gebruikt
  2. De volledige url van je website indien mogelijk.
  3. De versie van de extensie waar de vraag over gaat.
Maak altijd een backup!

fout bij migratie

18 mei 2023 16:37
Heeft onderwerp gestart
fout bij migratie #1
Mijn website "hetlichtpuntbalen.be" gebruikt vanaf het begin de template "favourite" van JAVTHEMES. Deze ontwikkelaar is intussen van het internet verdwenen zodat ik mag veronderstellen dat ik deze template niet kan migreren naar J4.x.
Van bij de start verwijderde ik alle basis templates (Beez3 en Protostar) van mijn site zodat ik niet kan overschakelen naar een andere template die wel J4 compatibel is.
Moet ik nu voor de migratie een nieuwe template downloaden die wel aangepast is voor J4 en mijn template naar deze aangepaste versie verplaatsen?
is er een website waar ik Beez3 en Protostar kan downloaden voor installatie op mijn J3 site?
Of kan ik gewoon migreren en daarna alles overzetten op cassiopeia?
Murre
Nieuw op Joomla!NL
Nieuw op Joomla!NL
Berichten: 14
Lees meer
18 mei 2023 16:49
Heeft onderwerp gestart
fout bij migratie #2
Ik ben al een tijdje bezig met de migratie van mijn site www.hetlichtpuntbalen.be
Zo nam ik verschillende back ups langs installatron (webhost Webreus) en maakte ik tevens een kloon van de site.
Als je mijn site opent zal je zien dat de migratie klaar is.
Het vreemde is dat ik bij installatron een foutmelding krijg waardoor ik ook geen back up kan maken. ik denk dat dit iets te maken heeft met de kloon van de site.
zie bijlage
Ik zou het zonden vinden om terug opnieuw te moeten beginnen gezien volgens mij alles correct werkt.
Murre
Nieuw op Joomla!NL
Nieuw op Joomla!NL
Berichten: 14
Lees meer

Dit bericht bevat een bestand als bijlage.
Log in of registreer om die te bekijken

18 mei 2023 17:32
fout bij migratie #3
Ik adviseer je direct te stoppen met Installatron.
Ik ben nog zelden een site tegen gekomen die zonder problemen werkte al;s er gebruik werd gemaakt van Installatron.
Een goede back-up van je website maak je met Akeeba Backup.

Met vriendelijke groet,
Wouter Compactweb.nl
Voordat je een vraag post, gebruik eerst de zoekfunctie van ons forum.
Ik beantwoord geen vragen via PM
WoodyF4u
Moderator + Nieuwsteam
Moderator + Nieuwsteam
Berichten: 10974
Lees meer
18 mei 2023 18:20
Heeft onderwerp gestart
fout bij migratie #4
Oei, ik werk al een tijdje met installatron en tot op heden liep alles goed.
Ik gebruikte vroeger Akeeba Backup doch dit is veel omslachtiger zodat ik er al eens tegenop zag om een back up te doen.
Ik vraag verder raad bij Webreus. Hopelijk heb je gelijk dat de oorzaak bij installatron ligt.
Bedankt voor je advies.

Murre
Murre
Nieuw op Joomla!NL
Nieuw op Joomla!NL
Berichten: 14
Lees meer
20 mei 2023 12:02
fout bij migratie #5
Je had je topic afgesloten met de knop "Oplossing". Maar omdat de door jou geselecteerde post geen oplossing bevat, heb ik dit verwijderd en je draadje gesloten. Deze knop is namelijk alleen bedoeld om te gebruiken op een bericht waarin de oplossing staat beschreven.

Groetjes, Astrid
Gebruik de zoekfunctie van dit forum voordat je een nieuwe vraag plaatst.
Vragen uitsluitend via dit Forum.
yndi.nl - kvk 17157725
Is je vraag beantwoord? Dan kan je het draadje zelf sluiten .
Wil je Joomla!NL steunen? Dat kan met een donatie.

Deze afbeelding is verborgen voor gasten.
Login of registreer om deze te zien.

Astrid
Moderator + Technisch team
Moderator + Technisch team
Berichten: 36426
Lees meer
Moderators: PeterJuliank92JelleRomke
Tijd voor maken pagina: 0.312 seconden

Wil je Joomla!NL steunen?

Steun Joomla!NLAlle teamleden werken enthousiast, op vrijwillige basis, mee aan Joomla!NL. Maar een website met forum kost nu eenmaal geld. Dus als je Joomla!NL wilt steunen, dan kan dat, graag zelfs!

Lees hier meer informatie

Joomla!NL op Twitter

Op dinsdag 2 mei 2023 is Joomla 4.3.1 vrijgegeven. Deze update repareert bugs uit Joomla 4.3.0. Maak altijd eerst… https://t.co/BzohzqRZKr

Op dinsdag 14 maart is Joomla 4.2.9 vrijgegeven. Maak altijd eerst een back-up voordat je de update doorvoert! https://t.co/LIgv6sBKve

De naam Joomla!® en logo worden gebruikt onder een beperkte licentie met toestemming van Open Source Matters.
Joomlanl.nl is niet verbonden aan en is geen onderdeel van Open Source Matters, Inc, of het Joomla! project.

© 2023 - Joomla!NL | Gehost door Wned