Skip to main content

Welkom bij Joomla!NL

Om alle mogelijkheden van dit forum te kunnen gebruiken, moet je je eerst registreren.

Vermeld in iedere vraag duidelijk:
  1. De versie van Joomla! 3.X die je gebruikt
  2. De volledige url van je website indien mogelijk.
  3. De versie van de extensie waar de vraag over gaat.

opstart problemen

opstart problemen

09 dec 2013 15:06 - 09 dec 2013 15:15
#1
Hallo Allemaal,

Is er iemand die mij kan helpen met de opstart van mijn eigen website? ik heb via Wned een hosting en daar heb ik via installatron Joomla geïnstalleerd de 3.2 versie . alleen op een of andere manier kan ik niks anders meer installeren maar ook niet meer in de administrator komen? wat heb ik hier fout gedaan? ik moet wel zeggen dat ik deze portal en verschillende anderen aantal keren heb geïnstalleerd en weer hebt verwijderd omdat ik zoekende was wat beste en makkelijkste was. Nu kan ik even niks meer . [strike]tevens heb ik een vraag iemand mij kan helpen met een start van een invoegen van een nieuwe template ? ik heb dit allemaal wel geweten maar wegens omstandigheden kom ik hier niet meer uit .[/strike]

alvast bedankt voor diegene die me wilt helpen ermee .

groetjes Goldenangel Danielle .
Edit Astrid: Ik heb je tweede vraag doorgestreept. Graag 1 vraag per topic.
  • goldenangel
  • goldenangel's berichtenfoto Heeft onderwerp gestart
  • Nieuw op Joomla!NL
  • Nieuw op Joomla!NL
  • Berichten: 1

opstart problemen

09 dec 2013 15:14
#2
Hallo Danielle,

Namens het Joomla!NL team heet ik je van harte welkom op dit forum.

alleen op een of andere manier kan ik niks anders meer installeren maar ook niet meer in de administrator komen

Kan je hier iets meer toelichting over geven? Kan je niet meer in Direct Admin? Kan je niets meer installeren in Joomla? Kan je geen nieuwe Installatron installatie meer doen? Ik begrijp je vraag niet helemaal helaas.
Groetjes, Astrid
Gebruik de zoekfunctie van dit forum voordat je een nieuwe vraag plaatst.
Vragen uitsluitend via dit forum.
yndi.nl - kvk 17157725
Is je vraag beantwoord? Dan kan je het draadje zelf sluiten .
Wil je Joomla!NL steunen? Dat kan met een donatie.
  • Astrid
  • Astrid's Profielfoto
  • Moderator + Technisch team
  • Moderator + Technisch team
  • Berichten: 37643
Moderators: JelleRomke
Tijd voor maken pagina: 0.743 seconden
Gemaakt door Kunena

Wil je Joomla!NL steunen?

Steun Joomla!NLAlle teamleden werken enthousiast, op vrijwillige basis, mee aan Joomla!NL. Maar een website met forum kost nu eenmaal geld. Dus als je Joomla!NL wilt steunen, dan kan dat, graag zelfs!

Lees hier meer informatie