Skip to main content

Welkom bij Joomla!NL

Om alle mogelijkheden van dit forum te kunnen gebruiken, moet je je eerst registreren.

Vermeld in iedere vraag duidelijk:
  1. De versie van Joomla! 3.X die je gebruikt
  2. De volledige url van je website indien mogelijk.
  3. De versie van de extensie waar de vraag over gaat.
Maak altijd een backup!

opgelost Niet inloggen backend na update

Niet inloggen backend na update

16 dec 2016 05:25 - 16 dec 2016 08:56
#1
Na de update kon ik niet inloggen. Het volgende versie 3.6.4 heeft zich voor gedaan.

Bij de update naar bleek in de backend de versie update te zijn terwijl in DirectAdmin deze wel beschikbaar was.
Ik heb toen via DirectAdmin geupdate.

Nu zag ik wederom dat in de DirectAdmin de nieuwe versie van Joomla beschikbaar was en heb hem geupdate.
Maar nu kan ik niet meer in de backend.
De inlog en wachtwoord zijn goed maar hij blijft op het inlogscherm. Als ik een fout wachtwoord invoert zegt hij dat ook.
NU heb ik een backup terug gezet en kan ik wel inloggen. Maar als ik bij update kijkt zie ik de volgende foutmelding

Er heeft zich een fout voorgedaan.
1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=UPDATE `#__update_sites` SET `last_check_timestamp`='0',`location`=' update.joomla.org/core/list.xml ' WHERE


Nu heb in PHPmyadmin gekeken en daar zie ik inderdaad deze last_check_timestamp staan, Maar wat ik er mee moet doen begrijp ik niet, want er een 1 van maken van maken verander niets van de foutmeldingen. Mijn website draai gewoon, maar ik kan dus niet updaten en als ik update via DirectAdmin van Installatron kan ik niet meer in de backend.
Hoe kan ik dit oplossen.

Is het mogelijk, dat heb ik ergens een keer gelezen een schone installatie te doen, waarbij de inhoud van de website bewaard blijft. Klopt dat maar ik kan er niets meer van terug vinden. Hoe dat precies moet.

www.tt-wandelreizen.nl
nu
PHP versie 5.6.27
Joomla! 3.6.2 — © 2016 TT-wandelreizen Wandelvakantie
Edit Astrid: Ik heb de melding tussen tags geplaatst, volgende keer graag zelf doen.
Wandelen is goed voor lichaam en geest en je leert vele mensen kennen.

www.tt-wandelreizen.nl
Laatst bewerkt 16 dec 2016 08:56 door Astrid.

Niet inloggen backend na update

16 dec 2016 08:59
#2
Ik denk dat je hier wel iets aan hebt.

:off:
Via DirectAdmin / Installatron kan je je installatie ook loskoppelen van Installatron. Ik raad je aan om dat te doen.
:back:
Groetjes, Astrid
Gebruik de zoekfunctie van dit forum voordat je een nieuwe vraag plaatst.
Vragen uitsluitend via dit forum.
yndi.nl - kvk 17157725
Is je vraag beantwoord? Dan kan je het draadje zelf sluiten .
Wil je Joomla!NL steunen? Dat kan met een donatie.
  • Astrid
  • Astrid's Profielfoto
  • Moderator + Technisch team
  • Moderator + Technisch team
  • Berichten: 37671

Niet inloggen backend na update

17 dec 2016 22:29
#3
OFF TOPPIC
Astrid je geeft aan dat de installatie het best kan loskoppelen van DirectAdmin/Installatron. Maar daar worden door mij de backup in gemaakt. En dank zij dit kan ik nu terug een backup terug zetten. Een gemakkelijkere weg als die van Akeeba Backup.
Ik denk ook dat door Admintools van Akeeba een deel van de uitsluitingen wordt veroorzaakt. Daar ik door de hele wereld trek zet dit ext me steeds op een blokkadelijst kan ik er niet meer in en moet dan weer een bestand hernoemen om in de backend te komen.
BACK TO TOPPIC

Ik ga de oplossing toepassen maar of dit ook helpt bij het probleem dat ik niet kan inloggen weet ik niet, dan ik krijg het logscherm en na het invullen van het juiste paswoord krijg ik het inlogscherm gelijk weer terug. Dus hij gaat niet naar de backend.
Terwijl als ik een fout inlogscherm doet ik wel een waarschuwing van een verkeerd paswoord krijgt.

Wat mij ook opvalt en weet niet of dat er ook iets mee te maken heeft. Dat tekst die in een aangepaste HTML-module niet opgeslagen wordt of totaal verdwijnt. Het gaat om strips die daar in geplaatst worden.
Daar ik in een andere tijdzone zit dan jullie zal ik steeds veel later of soms vroeger kunnen reageren.
Wandelen is goed voor lichaam en geest en je leert vele mensen kennen.

www.tt-wandelreizen.nl

Niet inloggen backend na update

17 dec 2016 22:38
#4
Groetjes, Astrid
Gebruik de zoekfunctie van dit forum voordat je een nieuwe vraag plaatst.
Vragen uitsluitend via dit forum.
yndi.nl - kvk 17157725
Is je vraag beantwoord? Dan kan je het draadje zelf sluiten .
Wil je Joomla!NL steunen? Dat kan met een donatie.
  • Astrid
  • Astrid's Profielfoto
  • Moderator + Technisch team
  • Moderator + Technisch team
  • Berichten: 37671

Niet inloggen backend na update

17 dec 2016 23:49
#5
Het is gelukt met het terugzetten van mijn backup via DirectAdmin.
Daarna de patch uitgevoerd en daarna kon ik wel update.
Dus het werd veroorzaakt door de Akeeba extensie.
Die zal ik dan ook niet meer installeren.

Van de script die in de module verdwijnen heb ik de oplossing gevonden bij de netspecialist

Code plakken gaat niet altijd goed

De tekstverwerker in Joomla heeft de neiging om bepaalde code elementen niet op te slaan. Dit heeft dan tot gevolg dat je de code wel correct plakt, maar als je dan je module opslaat, dan verdwijnt een deel van de code. Dit kun je in de meeste gevallen oplossen door even in de algemene instellingen van Joomla de standaard tekstverwerker op "geen tekstverwerker" te zetten.

Wanneer je dan de module hebt opgeslagen, kun je je normale tekstverwerker weer als standaard instellen. Let wel op, als je de module weer eens wilt openen om deze aan te passen, zet dan eerst de standaard tekstverwerker weer op "geen tekstverwerker" .

Wandelen is goed voor lichaam en geest en je leert vele mensen kennen.

www.tt-wandelreizen.nl
Moderators: JelleRomke
Tijd voor maken pagina: 0.713 seconden
Gemaakt door Kunena

Wil je Joomla!NL steunen?

Steun Joomla!NLAlle teamleden werken enthousiast, op vrijwillige basis, mee aan Joomla!NL. Maar een website met forum kost nu eenmaal geld. Dus als je Joomla!NL wilt steunen, dan kan dat, graag zelfs!

Lees hier meer informatie