Ik maak gebruik van de extensie JTouch Mobile om automatisch te kunnen wisselen van sjabloon als de website vanaf een mobiele telefoon wordt aangeroepen.
Deze extensie bestaat uit twee delen: een standaardsjabloon voor mobiele browsers en een plug-in the detecteert of de website wordt aangeroepen vanaf een computer of vanaf een telefoon. Ik gebruik alleen de plug-in. Zelf heb ik een sjabloon gebouwd voor de website op een mobiele telefoon.
Tot een paar maanden geleden werkte dit goed. Als ik op de mobiele telefoon de website opende dan kwam de speciale sjabloon te voorschijn. En als ik het op een tablet deed dan kwam gewoon de normale sjabloon te voorschijn. Als ik op mijn Android telefoon de Chrome browser gebruik dan kon ik kiezen met een instelling of ik de desktop versie wilde zien. En dat werkte dus ook. De laatste tijd echter werkt deze extensie niet meer naar behoren. Op de mobiele telefoon en op de tablet komt altijd de speciale sjabloon te voorschijn.
Ik gebruik Joomla versie 2.5.7 en deze plugin versie 2.5.26.
De website is
www.zwijsenprojecten.nl
Wie heeft er een oplossing?