×
Zet de naam van de webshopextensie in de titel en vermeld verder in iedere vraag:
- De exacte versie van Joomla! die je gebruikt
- De exacte versie van de webshopextensie.
- De volledige url van je website (indien mogelijk).
J1.5 / VM1.19 upgraden
13 nov 2015 11:49
Heeft onderwerp gestart
Hallo allen,
lang geleden heb ik een webshop gebouwd in Joomla 1.5 met Virtuemart 1.19. We zullen het er over eens zijn dat deze onderhand wel eens geupdate mag worden naar een wat veiliger versie (al is dit blijkbaar zo oud dat geen hacker er meer eer aan te behalen vindt
Op zich is de website zelf niet zo spannend, en ipv deze te upgraden ben ik van plan om een verse installatie van 3.4 te doen, en dan de layout en pagina's en dergelijke opnieuw te maken. Lijkt me niet heel veel meer werk dan upgraden van 1.5 naar 2.5 naar 3.4.
Maar dan het VM-gedeelte, dat zou ik wel graag willen updaten, aangezien 700 artikelen handmatig invoeren nogal een hels karwei is. Is hier iets voor ? Is de route die ik wil volgen doenbaar ?
ik lees ook dingen over Hikamarket ? Zou die beter geschikt zijn ?
13 nov 2015 12:16
samme
Bekend met Joomla!NL
Berichten:
111
Tijd voor maken pagina: 0.133 seconden